Dr. Enzmann Dentomit Q10 Spray

Pojemność: 30ml

* jego wysoka skuteczność została potwierdzona badaniami w 100 niemieckich praktykach stomatologicznych

* preparat całkowicie naturalny

* zawiera 2 wysoko skuteczne składniki: koenzym Q10, olejek miętowy

*  300  aplikacji w opakowaniu  ( opakowanie 30 ml wystarcza nawet do 75 dni)

Więcej szczegółów

629,00 zł brutto

Nie ma punktów za ten produkt.


Możliwy darmowy odbiór w sklepie stacjonarnym.

Opis produktu

* pierwszy w Polsce preparat paradontalny o silnym działaniu w przypadku paradontozy, zapalenia dziąseł, po ekstrakcjach i zabiegach implantologicznych. 

* jego wysoka skuteczność została potwierdzona badaniami w 100 niemieckich praktykach stomatologicznych.

* preparat całkowicie naturalny - nie zawiera fluoru, laktozy, kazeiny, barwników, emulgatorów uszkadzających komórki 

* zawiera 2 wysoko skuteczne składniki: koenzym Q10 w formie nanocząsteczek, olejek miętowy w formie nanocząsteczek

*  300  aplikacji w opakowaniu  ( opakowanie 30 ml wystarcza nawet do 75 dni) 

*  nie powoduje skutków ubocznych

* jest tworzony zgodnie z najwyższymi standartami GMP ( restrykcyjna kontrola jakości)

 

Badania udowodniły, że we wszystkich stanach zapalnych jamy ustnej poziom substancji zawarty w preparacie Dentomit®spray jest znacznie obniżony.

W związku z tym system odpornościowy dziąseł nie jest w stanie zwalczyć czynników chorobotwórczych, czego skutkiem jest rozwój groźnych chorób jamy ustnej, dziąseł, przyzębia a przede wszystkim paradontozy. 

Preparat Dentomit®spray zawiera biologicznie aktywny nanokoenzym Q10 MSE, który jako silny przeciwutleniacz wpływa na hamowanie procesów degeneracyjnych tkanki przyzębia, równocześnie zapobiegając jej zapaleniom, pobudzjąc odnowę komórek oraz przywracając naturalne procesy regeneracji tkanek.

Dodanie olejku miętowego w formie nanocząsteczek do preparatu Dentomit®spray gwarantuje natychmiastowe działanie chłodzące, antyseptyczne i znieczulające.

 Zastosowanie obu tych składników w formie nanocząsteczek jest gwarancją niezwykle szybkiego dotarcia do chorobowo zmienionych miejsc i skuteczności działania.

 

Skład:

woda, gliceryna, alkohol, nano-koenzym Q10, lecytyna, aromat mięty pieprzowej (olejek miętowy), limonen

 Sposób użycia: Przed użyciem zdjąć nakładkę ochronną i umieścić aplikator na dozowniku. Nacisnąć aplikator na dozowniku. Nacisnąć aplikator kilka razy, aż napełni się dozownik. Rozpylanie  wykonywane jest poprzez naciśnięcie dozownika i skierowanie strumienia bezpośrednio na miejsce zmienione chorobowo. Zaleca się wypłukać dozownik wodą i osuszyć. Stosować, po umyciu zębów, 2-4 dawki (rozpyleń) na miejsce zmienione chorobowo, 1-2 razy dziennie. Przez co najmniej pół godziny po zastosowaniu nie zaleca się przyjmowania napojów ani pokarmów. Po użyciu preparatu nie płukać ust wodą.. 

Stosowanie Dentomit®spray nie zastępuje codziennej higieny zębów i jamy ustnej. Nie zastępuje również specjalistycznego leczenia chorób przyzębia. 

MSE Pharmazeutica od ponad 40 lat zajmuje się medycyną mitochondrialną. Dostarczają oni najwyższej jakości substancje mitochondrialne oraz poszerzają wiedzę z zakresu medycyny mitochondrialnej.

Wszystkie oferowane przez MSE preparaty powstają w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe.

Zawierają tylko fizjologiczne substancje o najwyższym stopniu czystości i odpowiedniej dawce, jedynie w taki sposób mogą w wystarczającej ilości trafić do komórek i mitochondriów.

Dzięki licznym badaniom klinicznym oraz międzynarodowym publikacjom, informacje przekazywane na temat produktów poparte są badaniami naukowymi. MSE jako jedna z niewielu zleca badania swoich preparatów najlepszym placówkom badawczym na świecie.

Firma MSE jest właścicielem marki dr Enzmann pod którą sprzedawane są jej wysokiej jakości suplementy na polskim rynku