NARINE NARIMAX PLUS 150 MG 30 kapsułki PROBIOTYK

  • ŻYWE BAKTERIE PROBIOTYCZNE NARINE O SZEROKIM SPECTRUM DZIAŁANIA
  • ODKRYTE PRZEZ PROFESORA  L.А. ERZINKIEANA
  • POLECANE PRZEZ NASZEGO DR. HUBERTA CZERNIAKA
  • LICZNE BADANIA KLINICZNE POTWIERDZAJĄCE JAKOŚĆ NARINE

Więcej szczegółów

41,90 zł brutto

Nie ma punktów za ten produkt.


Możliwy darmowy odbiór w sklepie stacjonarnym.

Opis produktu

Probiotyk "Narine" jest wytwarzany przy użyciu czystej kultury bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus, szczep nv Ер 317/402, wyróżniony przez profesora L.А. Erzinkian w 1964 roku. Produkt nosi imię wnuczki profesora Narine. Długoterminowe badania wykazały, że szczep jest hodowlą probiotyczną i różni się od innych kultur bakterii acidofilnych pod względem właściwości kulturowych i morfofizjologicznych. Nowoczesne technologie farmaceutyczne pozwoliły na przeprowadzenie procesu liofilizacji żywej kultury bakteryjnej i otrzymanie żywych bakterii "Narine".

Szczep użyty do produkcji probiotyku Narine jest nabywany w depozycie Centrum Drobnoustrojowego Akademii Nauk Republiki Armenii i jest okresowo oczyszczany z możliwych mutacji we Włoszech, przy użyciu nowoczesnego sprzętu technologicznego.

"Narine" ma wysoką aktywność kolonijną w przewodzie żołądkowo-jelitowym i złożone działanie przeciwzapalne, aktywuje proces oczyszczania organizmu, neutralizuje toksyny i skutki uboczne żywności i substancji leczniczych, antybiotyków, ma wysoką zdolność wytwarzania witamin, syntetyzuje do 70% witamin w organizmie, jest odporny na antybiotyki, chemoterapia i antyseptyczne leki, wysoka aktywność przeciwdrobnoustrojowa i enzymatyczna wobec patogennych i oportunistycznych mikroorganizmów.

"Narine" stymuluje produkcję własnego interferonu, który odgrywa decydującą rolę w ochronie antywirusowej i przeciwnowotworowej, przywraca system odpornościowy organizmu, produkuje znaczną liczbę nieszkodliwych, ale silnych antybiotyków w organizmie, w połączeniu z dowolnymi preparatami medycznymi i produktami spożywczymi, uwalnia enzymy, które promują kompletne trawienie białek, tłuszczów i węglowodanów oraz asymilacja pierwiastków śladowych, produkuje niezbędne aminokwasy, przywraca metabolizm, zwiększa zawartość hemoglobiny we krwi.

W wyniku licznych badań klinicznych ujawniono wysoką skuteczność preparatu „Narine” w profilaktyce dysbakteriozy jelitowej i antybiotykoterapii. Zastosowanie tej metody jest patogenetycznie uzasadnione ze względu na wysoką antagonistyczną aktywność preparatu "Narine" w stosunku do warunkowo patogennej mikroflory jelitowej.

Lactobacillus, szczep nv Ер 317/402 Narine normalizuje mikroflorę jelitową, przywraca florę beztlenową (pałeczki kwasu mlekowego i bifidobakterie) w krótszym czasie, zwiększa aktywność normalnej Escherichia coli i potencjał antyoksydacyjny organizmu, pomaga obniżyć poziom cholesterolu.

Badania porównawcze wykazały, że pod względem szerokości i różnorodności "Narine" nie ma precedensu dla uznania preparatów o pochodzeniu bakteryjnym.

Zalecane: jako dodatkowe źródło mikroorganizmów probiotycznych.

SKŁAD: Jedna kapsułka 150 mg. zawiera:

 • co najmniej 7,5x 10⁸ liofilizowanych żywych bakterii (Lactobacillus acidophilus Er-2 szt. 317/402 (Narine),
 • Lactobacillus rhamnosus,
 • Lactobacillus bulgaricus,
 • Lactobacillus salivarius,
 • Bifidobacterium bifidum,
 • Streptococcusthermophilus).

Zalecenia dotyczące użytkowania:

• dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat, 2 kapsułki 3 razy dziennie, 15-20 minut przed

posiłkami;

• dzieci w wieku od 6 do 12 lat: 1 kapsułka 3 razy dziennie, w ciągu 15-20 minut przed

posiłkiem;

• dzieci w wieku od 2 do 6 lat: 1 kapsułka 2 razy dziennie, 15-20 minut przed posiłkiem;

• niemowlęta od 6 miesięcy do 2 lat, przyjmują ½ kapsułki 2 razy na dobę, 15-20 minut przed

karmieniem

Czas przyjmowania: minimum 2-6 tygodni.

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja składników produktu.

Warunki przechowywania: w temperaturze pokojowej do 6 miesięcy, powyżej tego okresu przechowywać w temperaturze nie wyższej niż + 10 °C, w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zrównoważonej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Okres przydatności do użycia: 2 lata od daty produkcji.

Proponowana kuracja NARINE dla dorosłych (dzieciom zmniejszamy dawki wg instrukcji na opakowaniach).

Przed wprowadzeniem kuracji przez 5 dni stosujemy proszek Zsiadłe Mleko Narine - 1 saszetka po połowie z rana i wieczorem bezpośrednio na język lub z małą ilością płynu na łyżce, aby oczyścić gardło i jamę ustną. Nie połykamy tylko liżemy i mielimy na zębach, aby pozbyć się wszystkich bakterii i grzybów z jamy ustnej, również tych , które powodują paradontozę. Powoli połykamy aby spływało na gardło. Następnie przez 2 tygodnie:

- Narine - 3 razy dziennie po 2 szt  w tym 1-2 tabletki na dzień reszta kapsułki- tylko  przy pierwszej kuracji, aby zrobić porządek w żołądku, przy kolejnych kuracjach tylko kapsułki jeśli nie ma problemów z żołądkiem!

- Narimax Forte- 3 razy dziennie po 2 kapsułki

- Narimax Plus- 3 razy dziennie po 2 kapsułki

Jeśli mamy stwierdzony nadmiar Helicobacter Pylori lub odczuwalne problemy z żołądkiem należy zwiększyć ilość tabletek, a zmniejszyć kapsułki lub nawet podawać same tabletki przez pierwsze 2 tygodnie.

Dla kobiet koniecznie po 2 kapsułki Narine Kapsułki 150mg przez 15 dni w trakcie trwania kuracji wkładamy dopochwowo na noc. Jest to 4 część organizmu przejmująca wszystkie grzyby i patogeny z układu trawiennego, jeśli jej nie oczyścimy za jakiś czas wszystko przeniesie się z powrotem na układ trawienny. Badania wykazały, że probiotyk Narine jest identyczny jak bakterie Doderline znajdujące się w zdrowej pochwie i drogach rodnych dlatego jest on tak bardzo ważny również w trakcie ciąży.

Zaczynamy przyjmować w małych ilościach aby przyzwyczaić organizm, przez pierwsze dni możliwe zwiększone gazy oraz luźniejszy stolec- skutek zabijania grzybów i  patogenów. W trakcie przyjmowania należy spożywać więcej płynów aby wesprzeć działanie probiotyku- potrzebuje on tego aby lepiej transportować wyprodukowane wartości odżywcze do organizmu oraz aby wydalać patogeny. Robimy od miesiąca od półtora przerwy i w razie potrzeby powtarzamy do uzyskania pozytywnego rezultatu. Kurację możemy przeprowadzać wielokrotnie w ciągu roku – zalecamy nie mniej niż 2-3 razy.

Czym różnią się od siebie Narine kapsułki, tabletki a Narimax Plus oraz Forte?

Kapsułki służą do wsparcia funkcjonowania jelit, tabletki żołądka (są to produkty zawierające 1 probiotyk Narine w takiej samej dawce pomimo różnicy wagi - 150 i 500),

Narimax Plus jest polecany do wprowadzenia w celu uzupełnienie suplementacji samym Narine, po kilku tygodniach stosowania Narine ( zawiera potrzebne szczepy probiotyczne, zalecany po suplementacji Narine czystym),

Narimax Forte w przypadku widocznych nie strawionych części pożywienia w kale. Suplementacja dla dorosłych od 1 szt do 9 szt/ dzień na 20 minut przed posiłkiem. Dzieci przyjmują zgodnie z zaleceniami na ulotce będącej w opakowaniu oraz na stronie pod każdym produktem. Zapobiegawczo wprowadzamy po 1 szt/ dzień i jeśli brak oczekiwanych efektów zwiększamy dawkę.

Narine Zsiadłe Mleko - proszek służy do przygotowywania zsiadłego mleka oraz przy wszelkiego rodzaju infekcjach górnych dróg oddechowych, zapaleniach sutka, niegojących się ranach (mieszamy z wodą smarujemy, używamy tamponów itp) oraz do wykonywania lewatywy( mieszamy z małą ilością wody aby nie spowodować wypróżnienia) oraz irygacji pochwy.

Masz dodatkowe pytania dotyczące Narine bądź wsparcia organizmu w walce o zdrowie?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!