OstoVit BCAA 8-1-1

Pojemność: 400g

OstroVit BCAA 8-1-1 to suplement diety zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA w stosunku 8:1:1. Do tych aminokwasów należą: leucyna, izoleucyna, walina.

Więcej szczegółów

44,99 zł brutto

Nie ma punktów za ten produkt.


Możliwy darmowy odbiór w sklepie stacjonarnym.

Opis produktu

OstroVit BCAA 8-1-1 to suplement diety zawierający w składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA w stosunku 8:1:1. Do tych aminokwasów należą: leucyna, izoleucyna, walina. Powinny być one dostarczane do organizmu, ponieważ należą do tzw. aminokwasów egzogennych- aminokwasów, których ludzki organizm nie potrafi sam wytworzyć.

 

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób bardzo aktywnych fizycznie, które regularnie wykonują intensywny i ciężki wysiłek fizyczny, głównie siłowy.

 

Ostrovit BCAA 8-1-1 charakteryzuje się podwyższoną zawartością leucyny (80%), co sprawia, że produkt doskonale sprawdza się w suplementacji przedtreningowej.

 

Leucyna stanowi jeden z najważniejszych związków odpowiedzialnych za budowę masy mięśniowej.  Wykazuje najważniejsze działanie inicjujące procesy anaboliczne. Dodatkowo zwiększa wrażliwość mięśni na anaboliczne działanie insuliny, oraz zwiększa ilość ATP w komórkach mięśniowych. Ponadto z leucyny powstaje HMB - związek o silnym działaniu antykatabolicznym, który hamuje działanie enzymów odpowiedzialnych za rozkład białek strukturalnych w mięśniach.

 

ZALETY PRODUKTU

 

  • Stymuluje procesy anaboliczne organizmu.
  • Hamuje katabolizm (rozpad tkanki mięśniowej, spowodowany przez trening wytrzymałościowy).
  • Pozytywnie wpływa na potreningową regeneracje tkanki mięśniowej.
  • Zwiększa wytrzymałość mięśni.
  • Stymuluje redukują tkanki tłuszczowej.
  • Zwiększa wrażliwość mięśni na anaboliczne działanie insulin.
  • Zwiększa ilość ATP w komórkach mięśniowych.

 

Składniki aktywne

1 Porcja (10g)

w 100g

L-Leucyna

8000 mg

80g

L-Izoleucyna

1000 mg

10g

L-Walina

1000 mg

10g