Najczęściej kupowane

na stronę
 • 5,99 zł W magazynie

  Waga: 30g Kolendra służy do przyprawiania wędlin (zwłaszcza mortadeli i serdelowej), pasztetów, konserw mięsnych i rybnych, likierów i wódek oraz wielu mieszanek przyprawianych np. pieprzu ziołowego i curry.

  [ 5,99 zł ]
 • 4,99 zł W magazynie

  Przyprawić drób bezpośrednio wklepując przyprawę w kawałki mięsa lub rozrobić przyprawę w dowolnym oleju i smarować.

  [ 4,99 zł ]
 • 18,99 zł W magazynie

  Pojemność: 100ml Olej tłoczony jest na zimno z nasion wiesiołka dwuletniego pochodzących z polskich ekologicznych gospodarstw rolnych. Jest to wyjątkowo cenny olej ze względu na jego skład. Olej można dodawać do różnych potraw, spożywać sam, można go także stosować zewnętrznie na skórę.

  [ 18,99 zł ]
 • 5,99 zł W magazynie

  Waga: 100g Według literatury zielarskiej owoc bzu czarnego można stosować jako środek oczyszczający krew, działający napotnie i moczopędnie, a przy stosowaniu w większych ilościach działa także lekko przeczyszczająco.

  [ 5,99 zł ]
 • 5,99 zł W magazynie

  Waga:40g Kompozycja ziół i przypraw doskonale podnosi walory smakowo-zapachowe wszystkich zup warzywnych.

  [ 5,99 zł ]
 • 3,99 zł W magazynie

  Waga: 10g Jest to jedna z najstarszych i najbardziej znanych przypraw, niezastąpiona do zup, rosołów, duszonych warzyw, sosów, wędlin potraw smażonych, galaretek itp. Liść laurowy stosuje się przy sporządzaniu marynat oraz przy kiszeniu kapusty.

  [ 3,99 zł ]
 • 21,99 zł W magazynie

  Pojemność: 250 kapsułek, 225 mcgWspiera zdrową prace tarczycy Wspomaga przemianę materii Zwiększa metabolizm tłuszczu Jest to ekstrakt z alg morskich zawierających bardzo dużo jodu.

  [ 21,99 zł ]
 • 10,99 zł W magazynie

  Glukoza występuje powszechnie i w znacznych ilościach w owocach (szczególnie w winogronach, stąd nazwa – cukier gronowy) oraz naturalnym miodzie.

  [ 10,99 zł ]
 • 14,99 zł W magazynie

  Synteza organiczna, do produkcji sztucznego jedwabiu, leków (aspiryna), niepalnej taśmy filmowej i esencji octowej, kwasu chlorooctowego, octanów, karboksymetylocelulozy, octanu celulozy, w technice grzewczej do usuwania kamienia kotłowego, w postaci kilkuprocentowego roztworu jako ocet spożywczy do konserwacji żywności, jako składnik roztworów buforowych...

  [ 14,99 zł ]