Sodasan Tabletki Do Zmywarek

Ilość: 55 sztuk

Więcej szczegółów

59,99 zł brutto

Nie ma punktów za ten produkt.


Możliwy darmowy odbiór w sklepie stacjonarnym.

Opis produktu

Tabletki pakowane pojedynczo do zastosowań w zmywarkach automatycznych.

Wolne od fosforanów, związków chloru, enzymów oraz modyfikacji genetycznej GMO.

Myją skutecznie a przede wszystkim bezpiecznie !

Zastosowanie: Wypakuj z folii i włóż tabletkę do pojemnika na tabletki w zmywarce po czym uruchom program. Używać dwóch tabletek w przypadku obfitego zabrudzenia naczyń. 

Uwaga: Nie używać do zmywania kryształów, ręcznie malowanej porcelany ani srebrnej zastawy stołowej. Zalecane jest dodanie środka nabłyszczającego SODASAN. 

Składniki: >30% cytrynian; 15-30% krzemiany; soda; 5-15% środek wybielający na bazie tlenu; polyaspartat; <5% tenzydy niejonowe (cukrowe związki powierzchniowo czynne. Wszystkie związki powierzchniowo czynne są pochodzenia roślinnego. Produkt jest certyfikowany zgodnie z kryteriami ECOCERT Greenlife F.32600, Ecogarantie i Vegan Society.

Masa netto: 1375g. (55 x 25g).

Ostrzeżenie o zagrożeniu: Grozi poważnemu uszkodzeniu oczu. Działa drażniąco na drogi oddechowe i skórę.

Instrukcja bezpieczeństwa: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłukać obfitą ilością chłodnej wody i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku kontaktu ze skórą natychmiast umyć obfitą ilością chłodnej wody. W przypadku połknięcia natychmiast zasięgnąć porady lekarza, pokazując opakowanie lub etykietę.