ZESPÓŁ

agata_krzyzanek.jpg

Agata Krzyżanek

Szefowa w Sercu Natury. Z początku w pełni oddana pracy za ladą, teraz bardziej "schowana" za biurkiem. Odpowiedzialna za księgowość i rozdzielanie zadań w firmie. Prywatnie szczęśliwa żona i mama bardzo aktywnego Roberta za którym czasem nie nadąża :) 

Z pasji pochłonięta wczytywaniem się w artykuły mówiące o tym, co dobre dla zdrowia.  Wyznająca zasadę - im mniej chemii jesz i używasz w kosmetykach tym będziesz zdrowszy. W wolnych chwilach nieśmiało stawia pierwsze kroki na YouTube i nagrywa filmy o tym jak łączyć bycie mamą ze zdrowym stylem życia (kanał: CzarnaJagoda86)

Agnieszka Stefaniak

W Sercu Natury odpowiedzialna za kontakt z klientem oraz zamówienia towaru.

Artystyczna dusza, której zainteresowania wykraczają poza jej wykształcenie. Z pasji studiuje zagadnienia związane z dietoterapią i kosmetyką naturalną. 

Jest zwolenniczką racjonalnego podejścia do suplementacji, gdzie ogromne znaczenie ma dawka, forma i przede wszystkim realna potrzeba uzupełnienia niedoborów. Najlepiej z diety, z natury. Poleca rozważenie wprowadzenia preparatów zwierających: probiotyki, magnez, omega 3 i inne. W kwestii pielęgnacji skóry wyznaje minimalizm kosmetyczny, to też podpowiada klientom. Jej ulubieńcy wszech czasów to dobre mydło oraz oleje roślinne. 

beata_muzyczko.jpg

Beata Muzyczko

W firmie odpowiedzialna za kontakt z klientem w sklepie stacjonarnym oraz za zamówienia.

Przyznaje, że dzięki pracy w tym miejscu otworzyły się jej oczy na korzyści płynące z wsparcia organizmu witaminami i widzi tego efekty. Od tej pory nie ma problemów ze zdrowiem, dotyczy to całej rodziny.  Jeśli już chorują, łagodniej to przechodzą i nie wymagają konsultacji lekarskiej. Sekret tkwi w witaminie C. 

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch chłopców - Dawida i Krzysia. Z pasji zaczytuje się zwłaszcza w serii książek kryminalnych.

.

.