IDEA

Mam na imię Agata i od kilku dobrych lat wraz z moim zespołem mam przyjemność obsługiwać Państwa i służyć pomocą w sklepie, który prowadzony jest stacjonarnie na terenie Lublina. Działamy także w Internecie – tak, by Państwo mogli zamawiać u nas towary również na terenie całej Polski.


Temat zdrowej żywności stał mi się bliższy, a później zaczął być pasją, gdy kilka lat temu zachorowałam na dość popularną w naszych czasach chorobę. Wszystko byłoby pewnie dobrze, gdyby nie to, że lekarze i leki, które – jak wierzyłam – powinny pomóc w tej sytuacji, nie pomagały. Zaczęłam wczytywać się w temat, jak poprzez odżywianie mogłabym samodzielnie sobie pomóc i wyzdrowieć . Walka trwała pół roku, ale dzięki zmianie diety wyzdrowiałam. Wyniki pokazały to czarno na białym. Pomyślałam sobie: „OK, skoro choroby są do wyleczenia dzięki zmianie żywności, tylko na tę bardziej niekonwencjonalną, zdrowszą, ekologiczną – to wchodzę w to całą sobą. Chcę pomagać innym, a przynajmniej pokazać im tę drogę”. Później już samo poszło – moja ciekawość rozszerzyła się na kosmetyki. Sprawdzałam, co jest powszechnie dodawane do większości drogeryjnych kremów, balsamów, szminek, podkładów, aż po dezodoranty z aluminium. Koniec końców z mojej kosmetyczki poszło do kosza ¾ kosmetyków!


To wszystko wynikło z potrzeby serca i takiej naturalnej kolei życia stąd nazwa sklepu SERCE NATURY. Otworzenie sklepu było dla mnie kilkuletnim marzeniem i jak widać – marzenia się spełniają :)