na stronę
 • 6,99 zł W magazynie
 • 4,99 zł W magazynie
 • 2,50 zł W magazynie

  Czubrica Czerwona jest mieszanką przypraw o lekko pikanym smaku. Dzięki odpowiednim proporcjom składników jest doskonałą przyprawą do pieczenia duszenia różnego rodzaju mięs, dań z pomidorami, spaghetti, pizzy, dań z fasolą, dań z mięsem baranim i jagnięcym. Przygotowane potrawy zyskują niezwykłe oryginalny, niepotkany smak i aromat.

  [ 2,50 zł ]
 • 2,50 zł W magazynie

  Waga: 30g Czubrica zielona jest mieszanką przypraw i ziół przeznaczoną do przyprawiania surówek, sałatek, świeżych warzyw (pomidory, ogórki). Doskonale komponuje się z białym serem i twarogami. Wzbogaca smak potraw z roślin strączkowych. Bardzo dobrze smakuje z sosami majonezowo - jogurtowymi.

  [ 2,50 zł ]
 • 3,50 zł W magazynie

  Waga: 30g Garam Masala to jedna z najważniejszych i najbardziej popularnych mieszanek przypraw w kuchni indyjskiej. Jest to drobna mieszanka, w skład której wchodzą przyprawy korzenne. Staranna kompozycja wielu przypraw nada potrawom niepowtarzalny smak i aromat.

  [ 3,50 zł ]
 • 3,99 zł W magazynie

  Waga: 100g Jarzynka bez soli jest mieszanką naturalnych i starannie wyselekcjonowanych warzyw. W swoim składzie nie zawiera soli ani konserwantów. Doskonale zastępuje świeże warzywa. Produkt w pełni naturalny. Użycie jarzynki bez soli sprawia, że każda potrawa (zupa, sos, gulasz itp.) zyska intensywny i naturalny smak.

  [ 3,99 zł ]
 • 3,50 zł W magazynie

  Waga: 40g Soczyste pomidory dojrzewające w słońcu, aromatyczna bazylia, czosnek o intensywnym zapachu, a to wszystko zamknięte w jednym opakowaniu aby móc podczas ponurych deszczowych dni przenieść się do słonecznej Italii. Idealne do mięs, sosów i jajecznicy. 

  [ 3,50 zł ]
 • 2,50 zł W magazynie

  Waga: 30g Oryginalna arabska receptura. Niezwykle smaczna. Stosowana do drobiu i wieprzowiny.

  [ 2,50 zł ]
 • 2,50 zł W magazynie

  Waga: 100g Zioła Małgosi to starannie skomponowana mieszanka przypraw i ziół. Dzięki odpowiedniej kompozycji ziół i przypraw Zioła Małgosi są przyprawą uniwersalną i wszechstronną. Znajdują swoje zastosowanie w wielu potrawach. Każda przyprawa przygotowana w kuchni zyska wspaniały smak i aromat. Z powodzeniem można przyprawiać mięso, gulasze, sosy, zupy i...

  [ 2,50 zł ]