na stronę
 • 3,99 zł W magazynie

  Waga: 20g Jak opisuje literatura zielarska ziele tymianku może pomóc w trawieniu tłustych potraw. Jest przydatnym dodatkiem do wieprzowiny, baraniny, kaczki lub gęsi. Stosuje się go również do produkcji likierów i syropów.

  [ 3,99 zł ]
 • 2,99 zł W magazynie

  Waga: 20g Przyprawa szczególnie stosowana do potraw tłustych, mająca również zastosowanie do zup, sosów i pieczeni.

  [ 2,99 zł ]
 • 8,99 zł W magazynie

  Waga: 100g Według literatury zielarskiej liść melisy stosuje się jako naturalny środek łagodnie uspokajający w stanach pobudzenia nerwowego i bezsenności; liść melisy może być stosowany w zaburzeniach trawiennych oraz nieżycie żołądka i jelit.

  [ 8,99 zł ]
 • 3,50 zł W magazynie

  W literaturze zielarskiej można znaleźć wiele informacji na temat korzystnego wpływu ziela skrzypu na kondycję skóry, włosów, tkanki łącznej i kości. Roślina jest bogata w krzem, potas, magnez oraz mikroelementy, dzięki czemu pozwala uzupełnić niedobór tych substancji i pierwiastków w organizmie. Może być stosowana przez osoby w starszym i średnim wieku.

  [ 3,50 zł ]
 • 4,99 zł W magazynie

  Waga: 25g Dawniej żywokost używano jako doskonały środek osłaniający przy owrzodzeniach przewodu pokarmowego. Obecnie żywokost używany jest najczęściej jako środek na poprawę stanu skóry oraz na otarcia, stłuczenia a nawet złamania.

  [ 4,99 zł ]
 • 3,50 zł W magazynie

  Waga: 25g Według literatury zielarskiej liść pokrzywy może być stosowany jako środek wielowitaminowy, polecany przy oczyszczaniu organizmu z toksyn, wpływa również korzystnie na morfologię krwi; ma zastosowanie jako środek przy początkach cukrzycy oraz wspomagający pracę wątroby.

  [ 3,50 zł ]
 • 7,99 zł W magazynie

  Waga: 50g Kawa z dodatkiem tej przyprawy doskonale zyskuje na aromacie i smaku. Przyprawa wzmacnia także działanie pobudzające kawy, dzięki czemu można ją robić słabszą, działa wzmacniająco i rozgrzewająco.

  [ 7,99 zł ]
 • 7,99 zł W magazynie

  Waga: 60g Wyśmienita i bardzo aromatyczna przyprawa którą dodaje się pod koniec gotowania potraw mięsnych, zwłaszcza drobiu, wieprzowiny i baraniny oraz warzyw, ryżu i sosów.Dobrze łączy się też z jogurtem.

  [ 7,99 zł ]