na stronę
 • 12,99 zł W magazynie

  Waga: 200g Kłącze topinamburu zawiera inulinę, żelazo, potas, jest bogate w witaminę C i B1. Ma także bardzo niski indeks glikemiczny. Cechy te powodują, że produkty z topinamburu są doskonałym środkiem wspomagającym dla cukrzyków.

  [ 12,99 zł ]
 • 10,99 zł W magazynie

  Waga: 200g Kawa z żołędzi jest napojem prozdrowotnym. Nie zawiera kofeiny ani żadnych innych alkaloidów. Według literatury jest napojem wzmacniającym, daje uczucie sytości, wzmacnia żołądek, wątrobę i śledzionę, reguluje pracę całego układu pokarmowego

  [ 10,99 zł ]
 • 10,99 zł W magazynie

  Waga: 200g Sporządzona z gorącą wodą, mlekiem stanowi doskonały napój odżywczy dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie oraz cenią sobie doskonały smak i aromatyczny zapach kawy ziołowo - zbożowej.

  [ 10,99 zł ]
 • 7,99 zł W magazynie

  Waga: 30g Według literatury zielarskiej kwiat lipy polecany jest jako środek napotny przy podwyższonej temperaturze np.: przeziębienie, grypa. Polecana jest w kuracjach oczyszczających organizm z toksyn jak również jako namiastka herbaty o działaniu relaksującym.

  [ 7,99 zł ]
 • 145,00 zł W magazynie

  Pojemność: 100 kapsułek Kapsułki GranaProstan ferment zawierają przefermentowany, liofilizowany miąższ owoców granatu wzbogacony ekstraktem z winogron i solami magnezu. Na jedno opakowanie GranaProstan ferment zużyto ok. 50 najlepszej jakości, świeżych, dojrzałych na słońcu owoców granatu.

  [ 145,00 zł ]
 • 89,99 zł W magazynie

  Waga: 400g Każda filiżanka dostarcza 4g łagodnych substancji balastowych oraz probiotycznych, które są pokarmem dla dobrej flory jelitowej oraz podnoszą witalność organizmu i działają regulująco.   Szczególnym składnikiem Chi-cafe jest rozpuszczalne włókno akacji, które jest naturalną, neutralną w smaku i dobrze tolerowaną substancją balastową.

  [ 89,99 zł ]
 • 94,99 zł W magazynie

  Waga: 400g Sekretem Chi-Cafe bio jest nowa kompozycja delikatnej kawy arabica z kawą robusta, które są wzbogacone błonnikiem z akacji, ekstraktami z guarany, grzybka reishi oraz żeń-szenia. To harmonijne połączenie nadaje wyjątkowy aromat oraz łagodny i pełny smak Chi-Cafe bio.

  [ 94,99 zł ]
 • 39,99 zł W magazynie

  Waga: 180g Chi-Cafe proactive to zdrowa kompozycja dla smakoszy kawy. Wprawi Cię w dobry nastrój. W przeciwieństwie do zwykłej kawy nie zakwasza organizmu. Ma miły aromat, doskonale smakuje i jest łagodna dla żołądka. Pobudza delikatnie, lecz na dłużej.

  [ 39,99 zł ]
 • 89,99 zł W magazynie

  "Chi" to energia życia. Zgodnie z tym mottem Chi-Cafe balans sprzyja witalności, służy koncentracji, korzystnie wpływa na serce, układ nerwowy i kostny. Tajemnica Chi-Cafe balans tkwi w zielonej i prażonej rozpuszczalnej kawy, substancji balastowych z włókien akacji, magnezu, wapna jak również guarany, owoców granatu, żeńszenia i kakao.

  [ 89,99 zł ]