na stronę
 • 9,99 zł W magazynie

  Ekologiczna Chia zwana też szałwią hiszpańską to gatunek rośliny zielnej kwitnącej latem, bardzo cenionej za swoje nasiona, które są ciekawym dodatkiem do diety. Można dodawać całe lub zmielone nasiona do musli, jogurtów, sałatek oraz wypieków. Można je również namoczyć w wodzie lub soku i używać jako naturalny zagęszczacz np. do zup.

  [ 9,99 zł ]
 • 14,99 zł W magazynie
 • 24,99 zł W magazynie

  Waga: 200g Ekologiczne nasiona konopi łuskane (siemię konopne) to bardzo ciekawy i cenny dodatek do diety. Stanowi doskonałe urozmaicenie każdej potrawy. Polecamy jako składnik pieczywa, produktów mącznych, dodatek do sałatek oraz jako posypkę, m.in. do kasz.

  [ 24,99 zł ]
 • 9,99 zł W magazynie

  Ogromna zawartość witaminy K2 mk7, której jest  aż około 1 000 mikrogramów  w  100 g natto,  utrzymuje  się   ona  w organizmie przez 72h! Waga: 100g

  [ 9,99 zł ]
 • 5,99 zł W magazynie

  Literatura zielarska mówi nam, że nasiona ostropestu plamistego to swoisty strażnik naszej wątroby, który zawiera sylimarynę, flawonoidy gorycze i aminy.

  [ 5,99 zł ]
 • 9,99 zł W magazynie

  W Polsce roślina uprawna. Roślina jednoroczna, swoim wyglądem bardzo podobna do ostów. Dorosły okaz ostropestu plamistego osiąga wysokość 1,5m i ma szerokość około 60cm. Ostropest plamisty charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika pokarmowego, który pozytywnie wpływa na pracę jelit.

  [ 9,99 zł ]
 • 9,99 zł W magazynie

  W Polsce roślina uprawna. Roślina jednoroczna, swoim wyglądem bardzo podobna do ostów. Ostropest plamisty charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika pokarmowego, który pozytywnie wpływa na pracę jelit.

  [ 9,99 zł ]
 • 12,99 zł W magazynie

  Waga: 200g Pestki pochodzą z upraw, na których nie stosuje się pestycydów, nawozów oraz innych środków chemicznych. Odmiana nie modyfikowana genetycznie! Jądra pestek moreli dostarczają wiele minerałów a szczególnie dużo magnezu. Nasiona zawierają poza tym - Amigdalina (też znana pod nazwą amygdalin, letril)

  [ 12,99 zł ]